Kompaktowy plecak Helikon EDC Cordura 21L

Plecak Helikon EDC Cordura to wyrób polskiego producenta wyróżniający się jakością zarówno materiału, jak i konstrukcji. Na pierwszy plan wysuwa się jego wysoka kompaktowość, która umożliwia sprawne i korzystne zarządzanie miejscem, a także schludne porządkowanie zawartości. Sprawdzi się w każdych okolicznościach – od górskiej wyprawy, przez sportowe wyczyny w terenie, po codzienny użytek. Funkcjonalne komory dają możliwość wygodnego i bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju przedmiotów w zależności od potrzeb.
Helikon edc 21

Łatwy w użytkowaniu plecak Helikon EDC Pack

Plecak wyposażony został w specjalny system, który umożliwia łatwe podczepienie organizerów, insertów, czy kieszeni, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania oraz dostosowanie funkcjonalności plecaka do naszych potrzeb. Ponadto wygodne szelki oraz prosty pas biodrowy gwarantują najwyższy stopień wygody, a także bezpieczeństwa, ponieważ usztywniają plecy i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Plecak pozwala w prosty sposób rozplanować rozmieszczenie ekwipunku, dzięki czemu jest on odpowiednio zabezpieczony.

Czym wyróżnia się dwukomorowy plecak Helikon EDC?

Plecak Helikon EDC został przemyślany w każdym calu. Na szczególną uwagę zasługuje materiał cordura, często stosowany w produkcji sprzętu militarnego – łączy więc w sobie zarówno lekkość, jak i wysoką wytrzymałość nawet w trudnych warunkach. Cechą wyróżniającą oraz dodatkowym atutem jest projekt plecaka, który uwzględnia maksymalną funkcjonalność, a także estetyczny wygląd. Całości dopełnia optymalna pojemność, która umożliwia komfortowe użytkowanie go na co dzień.

Gdzie kupić plecak Helikon EDC Cordura 21L?

Liderem wśród sklepów oferujących kompleksowe wyposażenie na wyjścia w teren jest ZielonySklep.pl. To tam znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy na wyprawy outdoorowe czy nawet survivalowe. Oferowane produkty spełniają najwyższe standardy jakości i trwałości, co daje gwarancję, że będą nam towarzyszyć przez wiele lat i nie stracą przy tym na swojej funkcjonalności. W ofercie sklepu znajduje się również plecak Helikon EDC Cordura 21L, który możemy kupić w dobrej cenie, a także zestawić go z innymi niezbędnymi akcesoriami.